Марек Юнион-Ивкони завърши с победа годината в родната Суперлига Девета поредна победа записаха волейболистите на Марек Юнион-Ивкони. Тази вечер момчетата на старши треньора Найден Найденов наделяха като гости с 3:0(17:25,18:25,23:25) гейма над новака Ботев Луковит. Дупничани не срещнаха сериозна съпротива и с лекота спечелиха мача. След изиграни девет кръга Марек е лидер в класирането с 26 точки и само 2 загубени гейма, на второ място е Габрово с 22 точки. По програма последният мач за тази година трябваше да е именно между Марек и Габрово на 22 декември, но двубоя бе отложен. На 18 декември Марек гостува на френския Тур в среща от последния шести гръг на груповата фаза на Шампионска Лига.IMG_1604