Децата на Марек 2007 разгромиха и Локомотив Сф Поредна победа завоюваха децата от футболна школа Марек 2007 в първенството на Футбол7, което се провежда в София. След като миналата седмица дупничани нанесоха първа загуба на лидера Славия, днес се разправиха и с Локомотив Сф побеждавайки с 4:1. Още до 5-та минута марекчани водеха с 2:0, след като в 3-та минута Георги Иванов откри, а отново той в 5-та минута покачи на 2:0 с удар от далечна дистанция. Локомотив намали в 20-та минута, но в 38-та минута от пряк свободен удар Георги Иванов реализира хеттрик покачвайки на 3:1. Крайният резултат оформи Мирослав Танчев в 42-та минута. Така отбора на Марек 2007 вече е трети в класирането и почти се е класирал за следващата фаза. Днес дупничани бяха водени от помощник треньора Петър Вучков, който заяви : " Отлична игра на всички и заслужена победа. Удоволствие е да се наблюдават тези 10 годишни деца които от мач на мач все повече израстват.