(ВИДЕО/СНИМКИ) Децата на Марек загубиха днешния мач срещу немския Визхарде Днес момчетата на Марек загубиха двубоя срещу немския Визхарде с 0:2. В началото дупничани започнаха много силно и до средата на първата част двубоят беше равностоен. След това, бърза контраатака доведе до попадение във вратата на Костадин Костадинов, с което резултатът бе открит. Момчетата на Марек, обаче не загубиха дух и поддържаха този резултат почти до края на второто полувреме, но не съумяха да опазят немските нападатели, които отбелязаха второ попадение и сложиха край на мача."Мачът беше добър, но ни надиграха", заяви Кирил Сотиров. Дупничани се намират на трето място в групата и утре от 10:50 им предстои мач срещу тим от Шотландия, от който зависи класирането им.