Марек Сеграте с лесна победа в Италия Тимът на Марек Сеграте надигра, като гост Волантес с 2:0, в отложен мач от 20-ят кръг на Seconda Categoria GIRONЕ. След силни 10 минути за домакините , последва активизиране и на българския тим. Бърза атака по крилото на младия халф Кирил Илиев завърши с премерен шут в мрежата на домакинити, с което Марек откри резултата за 1:0. Последваха още няколко положения за Марек, като при едно от тях ветерана Петър Георгиев разтреля вратаря на Волантес за 2-0. При този резултат завърши и полувремето. До края на срещата нямаше много интересни неща освен разсеяната игра за двете нападения, съобщават на клубната си страница във Фейсбук от Марек Сеграте. Марек продължава да заема 3-то място в класирането с две точки пред 4-ят Спортинг